עיסוי קצוות

עיסוי קצוות עדין מתמקד בצוואר והקרקפת, כפות הידיים וכפות הרגלייםעשרות סוגי עיסויים שונים המציא המין האנושי (וסביר להניח כי הוא ימשיך להמציא עוד רבים אחרים בעתיד), חלקם פופולאריים מאוד ואחרים כמעט ולא מוכרים. אחד העיסויים הנחבאים אל הכלים אך הלא פחות מהנים ואפקטיביים הוא עיסוי קצוות – עיסוי עדין מאוד, המתמקד בכפות הידיים, כפות הרגליים, הצוואר והקרקפת, ודרכם מרגיע ומאזן את כל הגוף והנפש.

ב”גרין ספא” תוכלו לבחור בין עיסוי קצוות קצר – הנמשך 25 דקות, ולרוב ניתן כתוספת לטיפול אחר, ממושך יותר – או בגרסה הארוכה והמלאה שלו שנמשכת 60 דקות. כך או כך, תיהנו מעיסוי מפנק ונעים ומהשפעתו המיטיבה של טיפול זה, הנקרא גם עיסוי פולאריטי (Polarity).

למי מיועד עיסוי קצוות?

טיפול זה מיועד כטיפול משלים למסג’ אחר או כתוספת מרגיעה לאחד מטיפולי היופי הרבים שניתנים אצלנו (מסכות פנים מזינות, עיצוב גבות, פילינג, סילוק כתמי שמש, העלמת אקנה ועוד) – או כטיפול מלא (הנמשך כאמור שעה) לאנשים שנרתעים ממגע אינטנסיבי בכל חלקי גופם, כפי שקורה למשל בעיסוי ארומתרפיה (או שבדי או תאילנדי, למשל). ההתמקדות בקצוות, כלומר כפות ידיים, כפות רגליים וקרקפת אינה נחווית כפלישה לפרטיות או כחוויה מלחיצה בשל הסממנים האינטימיים שמאפיינים חלק מהעיסויים, ועל אף שרוב חלקי הגוף לא זוכים למגע, בכל זאת השפעתו המיטיבה של עיסוי קצוות ניכרת בכל מערכות הגוף וכן הנפש – בדומה לטיפול ברפלקסולוגיה, שגם בו המגע מוגבל, במקרה זה לכפות הרגליים בלבד, כך שמי שלא אוהב מגע בכל הגוף יכול לחוש בנוח, ובכל זאת כל איברי הגוף יוצאים נשכרים.

עיסוי קצוות מיועד גם לסובלים באופן קבוע מקור בקצוות הגפיים, כלומר כפות הרגליים וכפות הידיים, וכן לכל מי שהשגרה שלו לחוצה ומלחיצה (כלומר כולנו פחות או יותר) והוא מחפש פסק זמן נינוח ומשרה שלווה.

כיצד מתבצע העיסוי?

המגע בשיטת עיסוי זו, כאמור, מוגבל לכפות הרגליים, כפות הידיים, הצוואר והקרקפת. התנועות קטנות ועדינות, שכן מקומות אלה מתאפיינים בשרירים עדינים ובפרקים עדינים גם כן – לחץ חזק מדי עלול לא רק שלא להועיל אלא אף להזיק להם.

התנועות הרכות משחררות שרירים תפוסים ומפעילות את הפרקים ובכך ממריצות את זרימת הדם (לא רק באזור המעוסה אלא לכל אורכו ורוחבו של הגוף). גם בצוואר העיסוי מתבצע בעדינות מרבית, וכשמגיעים לקצה השני – הקרקפת – הטיפול מקבל אופי דומה לזה של עיסוי קרקפת.

השפעה חשובה אחרת של הטיפול היא הרגעת הקצוות של מערכת העצבים הנמצאים בקצוות הגוף (כפות הידיים והרגליים וכן הקרקפת) ודרכם הרגעת הנפש כולה. בנוסף, בדומה לרפלקסולוגיה או לטיפול שיאצו, משפיע העיסוי במקומות הספציפיים לא רק עליהם אלא באופן הוליסטי יותר, ובפרט מקל על בעיות עיכול, מצוקות שונות הקשורות ביציבה, כאבי ראש ועוד.

העדינות הרבה של הטיפול מחייבת אנשי מקצוע רגישים במיוחד, כאלה שקולטים כל ניואנס דק וכל פיפס קטן בפידבקים שהם מקבלים מגופו של המטופל – ואכן הצוות של “גרין ספא” מורכב ממיטב המעסים, אלה המנוסים והמיומנים ביותר.

לפני ואחרי עיסוי קצוות במתחם היפהפה שלנו, כדאי לחוות פינוקים אחרים לגוף ולנפש במסגרת החבילות המשתלמות והמבצעים האטרקטיביים שאנחנו עורכים מעת לעת. בין השאר תוכלו ליהנות ב”גרין ספא” מארוחות בוקר מפנקות, מג’קוזי מרשים מימדים השוכן תחת כיפת השמיים ומאפשר לטובלים בו ליהנות מבריזה קרירה ומתחושת חופש משכרת, מסאונות שונות בהתאם לטעמכם, מחמאם טורקי ייחודי, מחדרים פרטיים אפופי רומנטיקה המתאימים לזוגות שמגיעים לספא בצוותא כדי לפנק את הגוף והנפש בצוותא ולהוסיף זרדים לאש הזוגיות, ועוד ועוד.

 

?