עיסוי משולב

עיסוי משולב המחבר מספר שיטות עיסויעיסוי משולב הוא טיפול המחבר מספר שיטות עיסוי ויוצר סינרגיה אפקטיבית במיוחד. השילוב של שיטות הטיפול השונות מאפשר למטפל לקחת מכל אחת מהן את היתרונות הייחודיים לה, ולהעניק לכל חלק וחלק בגוף את המסג’ האופטימאלי עבורו. עיסוי שכזה דורש מיומנות גבוהה במספר שיטות טיפול שונות כך שכדאי במיוחד לחוות אותו אצל מטפלים שעברו הכשרות מקיפות במגוון שיטות ולא, למשל, אצל מעסה ששמע כי אבנים חמות משדרגות את המסג’ ומחליט להוסיף אותן מבלי לדעת מה הכמות האופטימלית של האבנים, מה הטמפרטורה המדויקת אליה יש לחמם את האבנים, באילו אזורים בגוף להניח אותן ולכמה זמן.

צוות המטפלים של “גרין ספא” נהנה לא רק מניסיון נרחב במבחר שיטות טיפול, אלא גם מקשב גבוה לצרכי כל מטופל ומטופל (שכן טיפול שמחולל פלאים אצל האחד לא בהכרח יועיל לשני – כל אדם הוא עולם ומלואו עם מצוקות משלו והעדפות משלו ועם שיטות טיפול שאפקטיביות עבורו לצד כאלה שפחות). הודות לרמה הגבוהה של המטפלים, וליכולת שלהם לבנות לכל מטופל את השילוב האופטימאלי עבורו, כל עיסוי משולב בספא שלנו הוא חוויה מושלמת שמפוגגת מצוקות פיזיות, מטעינה את הנפש באנרגיות של התחדשות וצמיחה ובנוסף לכל מהווה גם פינוק נעים במיוחד.

סוגי עיסוי משולב

בסך הכל המציאו ופיתחו בני האדם עשרות שיטות שונות לבצע עיסוי, ויש כאלה המעריכים את מספר הטכניקות בכמאה וחמישים. המגוון הרחב של הטכניקות, והדגשים השונים של כל אחת ואחת מהן (שהרי אין דין עיסוי שבדי כדין אחיו התאילנדי, לדוגמה, למרות שיש ביניהם גם קווי דמיון) מאפשרים יצירת עיסויים משולבים למכביר: למשל, עיסוי שבדי הכולל גם אלמנטים מהאיורוודה או מהשיאצו, או עיסוי קצוות בשילוב שמנים ארומתרפיים, ואפשרויות הפירוק וההרכבה עוד רבות ומגוונות ואינסופיות כמעט.

במקרים רבים בוחר המטפל בשילוב מוקפד בין מזרח למערב, כלומר בין טכניקות עתיקות יומין ששורשיהן במסורות המזרח הרחוק (סין, יפן, הודו, הוואי, תאילנד – כל מדינה והדגשים שלה) לבין אלמנטים מערביים מתקדמים שמקורם לרוב בידע פיזיולוגי ואנטומי רחב היקף.

אלמנט נוסף המאפיין עיסוי משולב הוא השפעתו על כל החושים גם יחד: לרוב הוא יתבצע בחדר שמעוצב בהתאם לפנג שווי ושוררות בו אנרגיות מעצימות, חוש הריח יתענג על ניחוחות נרות מיוחדים, קטורת ושמנים ארומתרפיים, חוש השמיעה ילוטף על ידי מוזיקה נעימה, חוש הראייה מתלהב מרגע הכניסה ל”גרין ספא” שהאסתטיקה בו מרשימה במיוחד וכמובן שחוש המגע זוכה למתנה מופלאה ביותר בדמות עיסוי שמיימי.

עיסוי משולב משחרר שרירים מכווצים, משפר את זרימת הדם בכל אזורי הגוף, מחזק את המערכת החיסונית ואיתה את בריאות האדם באופן כללי, מפוגג כאבים שונים (כולל מיגרנות וכאבי גב כרוניים) וכמובן שמרומם את הנפש ומשרה עליה רוגע עמוק במיוחד.

למה לא לשלב גם פינוקים נוספים?

במסגרת הרצון לחוויה הוליסטית, רבים מבין המגיעים אלינו על מנת ליהנות מעיסוי משולב – כמו גם אלה המגיעים על מנת ליהנות מטיפולי ספא אחרים – בוחרים לעטוף את המסג’ בפינוקים שונים לפני ואחרי.

אם הטיפול המשולב, כאמור, מעניק לחושי הריח, המגע, השמיעה והראייה חוויה ייחודית, אין שום סיבה להזניח את חוש הטעם – במסגרת החבילות השונות של “גרין ספא” ניתן ליהנות אחרי הטיפול מארוחות מושקעות (בוקר או צהריים, לבחירתכם), ומי שחשקה נפשו גם בהפעלת חוש הרומנטיקה יכול ליהנות מטיפול משולב במסגרת יום כיף זוגי בספא – יום כיף שכולל גם את האפשרות ליהנות מטבילה בג’קוזי פרטי ובהמשך מחדר פרטי, מפנק במיוחד ואינטימי להפליא.

?