עיסוי זוגי

עיסוי זוגי בילוי שכולו רומנטיקה ואינטימיותרוצים להעניק לבן הזוג מתנה מפנקת במיוחד ליום ההולדת – כזו שגם אתם תיהנו ממנה? רוצים לחגוג יום נישואין שיזכיר לכם את ימי התום של תחילת הקשר? ולנטיינ’ס דיי בפתח או שט”ו באב מתקרב, ואתם רוצים בילוי שכל כולו רומנטיקה ואינטימיות ייחודיים?

עיסוי זוגי הוא בילוי בשניים – שמעניק הנאה גדולה שבעתיים, שכן כל אחד מבני הזוג גם נהנה מעיסוי לבחירתו מתוך רשימה ארוכה של אפשרויות, וגם במקביל רווה נחת מהחיוך הרחב שעל פני בן/בת הזוג. לפני ואחרי הטיפול ניתן ליהנות מפינוקים רבים אחרים שממתינים לכם ב”גרין ספא” המתקדם והיפהפה, וכמובן שלא צריך סיבה מיוחדת למסיבה שכזו: בהחלט אפשר להגיע ליום כיף זוגי גם כשלא מציינים יום הולדת, יום נישואין או אירוע אחר, אלא “סתם” כדי להזכיר לעצמכם שנולדנו כדי ליהנות ולא רק לעמוד במטלות.

עיסוי זוגי ב”גרין ספא”

עיסוי זוגי הוא בראש ובראשונה בילוי מפנק, אם כי כמובן שהטיפול לו זוכה כל אחד מבני הזוג משפיע לטובה על כל מרכיבי הווייתו, וגם הגוף הפיזי יוצא נשכר – שרירים תפוסים זוכים לשחרור, זרימת הדם בכל אזור ואזור בגוף משתפרת, כאבים שונים נעלמים כלא היו, מערכת החיסון זוכה לחיזוק חיוני, טווח התנועה של המפרקים מוארך ואיכות הנשימה משתפרת.

את הטיפול הספציפי ניתן כאמור לבחור מתוך רשימה ארוכה: עיסוי באבנים חמות, מסג’ שבדי, מסג’ תאילנדי, עיסוי רפלקסולוגי, רקמות עמוק, שיאצו ועוד. כמובן שאין חובה לבחור באותו עיסוי, וכל אחד מבני הזוג יכול לחוות טיפול אחר – בכל מקרה הם נמצאים באותו מרחב מוצף נרות מרצדים, אפוף ריח קטורת מעורר, אם ירצו בכך מוזיקה מלטפת תנוגן ברקע והם יכולים הן להתמסר למסג’ והן להתענג על השלווה שמתפשטת במקביל אצל שניהם, כשלאורך כל הטיפול יש ביניהם קשר עין ומתקיימים סוגים שונים של תקשורת, מילולית ולא מילולית.

לפני ואחרי עיסוי זוגי מוזמנים בני הזוג לנצל את שאר האפשרויות המפנקות הטמונות ביום בילוי ב”גרין ספא” – למשל, חצי שעה בג’קוזי פרטי: בילוי שאין כמוהו כדי ליצור אינטימיות ולחדש אהבות שנשחקו עקב השגרה הלחוצה; חמאם טורקי ממריץ; ארוחת בוקר איכותית בחצר טובלת בירק ובאווירה קסומה; או חדר מהודר ומפנק הנמסר לבני הזוג ל-90 דקות של שכרון חושים.

יום כיף זוגי – אפשרויות מיוחדות

אחת הסיבות הטובות להגיע לעיסוי זוגי הוא הריון. תשעת החודשים שבין ההתעברות ללידה הם ימים לא פשוטים עבור כל זוגיות, שעומדת בלחצים קשים, כשבמקביל חווה גופה של האישה תמורות רבות עוצמה המייצרות גם לא מעט קשיים לגופה ולנפשה. יום כיף משותף ב”גרין ספא” שבמהלכו נהנית האישה מעיסוי לנשים הרות והגבר זוכה לטיפול מפנק אחר לבחירתו הוא מנוף לחיזוק הזוגיות ומאפשר להם לצלוח בשלום ובשלווה את התקופה הרגישה, ולהגיע בסופה אל הלידה המיוחלת כשהגוף והנפש נינוחים ומלאי אנרגיה חיובית.

חוויה ייחודית אחרת הוא עיסוי טנטרי זוגי. הטנטרה דוגלת בהרחבת הגבולות ובניצול הכוחות האדירים הטמונים במיניות שלנו כדי להגיע לצמיחה רוחנית ואף להארה. בעיסוי זוגי בדרך הטנטרה כל אחד מבני הזוג בוחר אם לקבל את העיסוי מידי מטפל או מטפלת, ובשיחה מקדימה מתאמים עד כמה יורחבו הגבולות ואילו מרחבים יישארו פרטיים. כמובן שלאורך כל הטיפול, המתבצע כששני בני הזוג בעירום מלא, ישנה רגישות גבוהה והקפדה מוחלטת על הימנעות ממגע שגורם למבוכה כלשהי.

זוגות שעברו עיסוי טנטרי, בים אם במסגרת ספא זוגי רומנטי או בין אם בכל מסגרת אחרת,  מספרים על חוויה יוצאת דופן, שחוללה פלאים לדימוי העצמי של כל אחד בנפרד ושל שניהם ביחד, עוררה את המיניות (שוב, של כל אחד בנפרד ושל שניהם יחד) ובאופן כללי יצרה מציאות חדשה של אפשרויות רחבות יותר ורמת עונג גבוהה יותר מהחיים.

?