ספא זוגי

ספא זוגי פינוקים ורומנטיקהלמה להתענג לבד אם אפשר להתענג בשניים? ספא זוגי הוא בילוי משותף של שני בני זוג (או כל שני בני אדם שיש ביניהם קשר חם ושרוצים ליהנות בצוותא) בספא. בילוי שכזה יכול לכלול “רק” עיסוי או חוויה ממושכת יותר הכוללת פינוקים רבים נוספים.

יום ספא זוגי להעצמת הרומנטיקה

יום ספא זוגי הוא אמצעי יעיל מאין כמותו להעצמת הרומנטיקה – שמטבעה הולכת ונשחקת עם הזמן והשגרה.

במיוחד אמורים הדברים לגבי זוגות הבוחרים בחבילות ספא זוגיות וזוכים לשפע פינוקים ולשעות ארוכות של הנאה, רומנטיקה ואינטימיות מבורכת ונטולת הפרעות.

ספא זוגי בילוי משותף של שני בני זוגהחבילות המוצעות לזוגות הן “חלום בשניים”, “בשם האהבה” ו”הזוג המלכותי”. המשותף לכולן הוא שהן כוללות עיסוי זוגי – לבחירת כל אחד מבני הזוג מתוך שורה ארוכה של טיפולים: שיאצו, מסז’ שבדי, תאילנדי, איורוודה ועוד ועוד.

לפני ואחרי ממתינים לבני הזוג פינוקים רבים אחרים בהתאם לחבילה שבחרו: לדוגמה, חבילות “בשם האהבה” ו”הזוג המלכותי” מציעות טבילה בג’קוזי פרטי – חוויה רומנטית שמטעינה את מאגרי הרומנטיקה של בני הזוג לתקופה ארוכה, וכן בילוי אינטימי ומנותק לחלוטין מהעולם בחדר קסום, גדוש בנרות מרצדים ואפוף ריחות קטורת מתקתקה – חוויה נוספת הממלאת את כל תאי הגוף ברומנטיקה נעימה.

לגבר שמחפש מתנה לאישה או להפך, ספא זוגי הוא מתנה נהדרת ליום נישואין (או לציון חודש להיכרות לזוגות הנמצאים בתחילת הדרך המשותפת), ליום הולדת של אחד מבני הזוג – ובאופן כללי בילוי שכדאי לחוות גם בלי סיבה מיוחדת…

יום כיף בהיריון

תשעת חודשי היריון הם מבחן לא פשוט לכל זוגיות, חזקה ככל שתהיה. לצד ההתרגשות הרבה לקראת התינוק הממשמש ובא (גם אם אין זה הצאצא הראשון במשפחה, ובוודאי ובוודאי אם זהו הילד הראשון), מרחפים לא מעט סימני שאלה לגבי העתיד ובני הזוג צריכים להתמודד עם אי ודאות רבה בכל התחומים: כלכלית, חלוקת המטלות בין האבא לאמא, התנהלות היומיום, כיצד ייראו האינטראקציות של הרך הנולד עם שני הוריו ועוד ועוד.

בנוסף, חווה האישה שינויים הורמונליים רחבי היקף, המשפיעים על כל מערכות גופה ומטלטלים לא מעט גם את נפשה – בין השאר היא סובלת ממצוקות פיזיות שונות וכן משינויים תכופים במצבי הרוח עליהם למעשה אין לה כלל שליטה.

כל אלה עלולים להפוך את תשעת החודשים לסיר לחץ וליצור סדקים בזוגיות. על מנת לחזק את הזוגיות ולרומם את האהבה, גם כדי לעבור בשלום את ההיריון וגם כדי שהתינוק יוולד אל תוך קן משפחתי חמים ומלא הרמוניה, מומלץ לקחת אחת לזמן מה פסק זמן ממירוץ החיים, לוותר על יום עבודה (חשוב ככל שיהיה…) – ולהגיע ליום ספא זוגי מלא פינוקים שיאפשר לבני הזוג לראות שוב את שאהבה נפשם מלכתחילה האחד בשנייה.

במסגרת יום ספא זוגי מפנק שכזה יוכלו ליהנות בני הזוג מ”חלום בשניים” או מ”בשם האהבה”, או אפילו להפוך ל”זוג מלכותי”. בכל מקרה הם ייהנו מעיסוי שכולו פינוק לגוף ולנפש, מתוך שלל טיפולים אפשריים, כשהאישה מוזמנת כמובן לבחור עיסוי לנשים הרות – חוויה ייחודית ומרגשת לאם לעתיד וגם לעובר (שכמובן חווה במלוא העוצמה את התחושות הנעימות שחשה אמו), המתבצעת כשהאישה ההרה שוכבת על הצד, על מנת לא להזיק לעובר, כשבמידת הצורך יוסיף המסג’יסט כריות או ריפוד אחר לשם יצירת נוחיות מקסימלית.

עיסוי בהיריון, כך על פי מחקרים שונים, מפוגג כאבים במקומות שונים בגוף, ממריץ את זרימת הדם, מסייע למערכת הלימפה לסלק מהגוף רעלים, מפחית בצקות – ומשרה על הנפש שלווה ורגיעה (בין השאר אמצעות עידוד ייצור דופאמין וסרוטונין).

במקרים רבים לאחר מספר חודשים חוזרים בני הזוג לספא – כשאיתם הרך הנולד, שגם לו מגיע ליהנות מעיסוי תינוקות

?