ספא לקבוצות

ספא לקבוצות מתחיל בג'קוזי המפנקאפשר להגיע ל”גרין ספא” לבד וליהנות מחוויה מפנקת לכל החושים, אפשר להגיע בזוג ולחוות פינוק נוטף רומנטיקה ומחדש אהבה – ואפשר להגיע בקבוצה וליהנות מעיסויים, טיפולים ושאר פינוקים ובמקביל מהחברותא.

חבילות ספא לקבוצות מיועדות לחמישה אנשים ומעלה. על מנת שהנאת כל אורח תהיה מקסימלית, אנחנו מגבילים את גודל הקבוצות לעד כ- 20 איש, כך שלא יווצר עומס יתר וכל אחד מחברי הקבוצה יוכל לקבל את מלוא תשומת הלב והפינוק המגיעים לו ושהחברותא לא תהיה על חשבון הפרטים בקבוצה.

ספא לקבוצות הוא מקרה קלאסי של סינרגיה: לכל היתרונות הרבים של “גרין ספא” – המיקום הנוח, היופי מרחיב הנשימה, השירות המוקפד והקשוב, הציוד המשוכלל, צוות המסג’יסטים והקוסמטיקאיות המיומן, אפשרויות הבילוי הרבות ושפע הפינוקים הקטנים שתורמים בגדול לחוויה – נוספת ההנאה שבלחלוק את הכיף עם אנשים קרובים לך. הנחת של כל אחד מחברי הקבוצה מפעפעת ממנו אל שאר חברי הקבוצה ומהם בחזרה אליו כך שהיא הולכת ומתעצמת לאורך היום והדבר היחידי שפוגם בה הוא שבערב צריך לצאת מהעולם הקסום של העיסויים, הסאונות והנינוחות ולחזור לשגרה…

החבילות של ספא לקבוצות נתפרות ספציפית לכל קבוצה וקבוצה, בהתאם לצרכיה והעדפותיה. כל בקשה מיוחדת זוכה לאוזן קשבת ולמאמץ למלא אותה, והמחירים ידידותיים לא פחות מאנשי הצוות שלנו.

יום גיבוש לצוות עובדים

ספא לקבוצות עיסוי מפנק, טיפולי יופי, סאונות שונות, ג'קוזי ועודספא לקבוצות הוא פיתרון אידיאלי ליום גיבוש לצוות לעובדים או כיום כיף לקבוצת עובדים מצטיינים.

המושג “הון אנושי” הוא מדויק – העובדים הם נכס חשוב מאוד, והמפתח להצלחתו של כל עסק. על מנת להטעין אותם באנרגיות חיוביות ומוטיבציה, כך על פי שורה ארוכה של מחקרים בתחום ההנעה והעבודה, יש לא רק לספק להם תנאי עבודה הולמים ושכר נאות, אלא גם צ’ופרים שיסייעו לצבוע את השגרה, האפורה מטבעה, בצבעים זוהרים ומפנקים – ואכן, מעסיקים רבים בימינו מודעים לחשיבות טיפוח העובדים שלהם ומארגנים עבורם אחת למספר חודשים ימי כיף. ימי כיף אלה לא רק מעלים את המוטיבציה של העובדים ומחזקים מאוד את הקשר שלהם אל העסק, אלא גם תורמים ליצירת גיבוש בין העובדים לבין עצמם ובינם לבין הבוסים – רובד נוסף התורם לחוסנו והצלחתו של כל עסק.

ספא לקבוצות ניתן גם כצ’ופר לקבוצת עובדים ספציפית, שהצטיינה בעבודתה, זכתה בתחרות כלשהי או תרמה תרומה ניכרת לעסק. על מנת להביע הערכה להשקעה שלהם, חשוב להשקיע בהם בחזרה (וכך גם להראות לעובדים האחרים כי כדאי להתאמץ) – יום שכולו עיסויים מפנקים ופינוקים אחרים לגוף ולנשמה ב”גרין ספא” הוא בהחלט תמורה הולמת למאמץ יוצא דופן בעבודה ופרס שידרבן כל עובד לתת את כל כולו במהלך שעות העבודה.

ספא לקבוצות חברים

קבוצות אחרות המגיעות אלינו בצוותא הן קבוצות חברים שחפצות ביום כיף משותף. לפעמים סיבת הגעתם היא חגיגה כלשהי (שחרור מהצבא/ מקבע, חזרה של אחד החברים משהות ממושכת בחו”ל, קידום בעבודה וכו’), ולפעמים אין סיבה מיוחדת – שהרי הרצון ליהנות מהחיים ולא רק לעבוד קשה ולמלא מטלות הוא הסיבה הטובה ביותר להגיע למתחם העיסויים והפינוקים היפה ביותר בארץ.

הבילוי של חברי הקבוצה ייתפר במיוחד עבורם. ברוב המקרים כולל יום פינוק כזה עיסויים לכל חברי הקבוצה, כשכל אחד בוחר לו את העיסוי האהוב עליו (מתוך רשימת אפשרויות ארוכה הכוללת בין השאר עיסוי באבנים חמות, שיאצו, איורוודה, עיסוי שבדי, תאילנדי ועוד מסג’ים מפנקים ומרעננים אחרים); בילוי משותף בתוך ג’קוזי ובסאונה; ארוחה – קלה או מושקעת יותר, לבחירת חברי הקבוצה; ובחלק מהמקרים – במידה וחברי הקבוצה רוצים – גם רביצה נינוחה בצוותא באחד ממתחמי הלאונג’ המפנקים שלנו.

?