טיפול בדיקור סיני

דמיינו ספא מפנק. ציירו בדמיונכם ספא מרגיע שיעזור לכם להתנתק מלחצי היום-יום, שימלא לכם את המצברים וישפר לכם את מצב הרוח. עכשיו ספרו לנו על מה בדיוק חשבתם. האם חשבתם על עיסויים מפנקים? ואולי על סאונות רטובות ויבשות? על ג’קוזי? ואיך אפשר בלי טיפולי אסתטיקה ויופי לכל מי שסבורה שמגיע לה טיפולי קוסמטיקה וטיפוח ברמה אחרת?

אז הרשו לנו להוסיף מימד חדש שישפר לכם את ההרגשה וגם את הבריאות ולהציג בפניכם עולם חדש אצלנו בספא – טיפול בדיקור סיני בגרין ספא.

יתכן שהחיבור בין טיפול בדיקור סיני לספא לא נראה מובן מאליו ברגע הראשון. לאחר שנסביר קצת על עקרונות הדיקור הסיני ונוסיף ונאמר שאנו מאמינים שספא אמיתי נועד לשלב פינוק מלכותי ביחד עם תרומה טיפולית לגוף,  החיבור בין דיקור סיני לגרין ספא יהפוך פשוט למתבקש.

אז אם אתם רוצים לשמוע על יתרונות הטיפול בדיקור סיני עבורכם – המשיכו לקרוא.

טיפול בדיקור סיני – ריפוי עתיק

דיקור סיני, המוכר גם כאקופונקטורה, הינו צורת ריפוי עתיקה ושונה מן הרפואה המערבית. באמצעות טיפול בדיקור סיני ניתן להקל על מגוון רחב של בעיות בריאות וכאבים שונים ולא פחות חשוב – לחזק את הגוף ואת המערכת החיסונית ובכך למנוע מחלות. מכיוון שבמהלך הדיקור הסיני אין שימוש בתרופות ובחומרים כימיים שונים, הטיפול אינו מלווה בתופעות לוואי ומתאים אפילו לנשים בהיריון. למעשה טיפול בדיקור סיני יכול להקל על האישה ההרה ועל התינוק שבדרך בצורה עמוקה, רגועה וידידותית (לקריאה מורחבת בקרו באתר SHENFENG) .

מי שאיננו מכיר את צורת הטיפול בדיקור סיני עשוי לקשר את הדיקור עם תחושות לא נעימות המלוות בדיקת דם או זריקה. ובכלל, מדוע לדקור את הגוף? זה בוודאי כואב ולא נעים. למעשה כל מי שעבר אפילו טיפול אחד בדיקור סיני יוכל להרגיע את החשש תיכף ומיד. המחטים בדיקור סיני אינן גדולות, למעשה הן קטנות מאוד, גמישות ואסתטיות ומרבית המטופלים כמעט ואינן מרגישים בהן בזמן הטיפול. ישנם מטופלים המספרים על תחושת דגדוג קלה (ונעימה!). הרפואה הסינית מסבירה את התחושה הזו כפתיחה של חסימה אנרגטית, חסימה שהפריעה לאנרגיית החיים, הצ’י, לזרום בחופשיות בגופינו.

כמו בכל הטיפולים אצלנו בספא, גם בטיפול בדיקור סיני אנו מקפידים על המטפלים הטובים ביותר. בין אם אנו מעניקים לכם עיסוי, בין אם אנו מעניקים לכם טיפול קוסמטי מפנק ובין אם תחפצו לחזק את גופכם על ידי טיפול בדיקור סיני מובטח לכם שתרגישו בסוף הטיפול רעננים יותר וגם בריאים יותר.

דיקור סיני בהיריון – לא רק להקלת בחילות

כאמור, לדיקור הסיני השפעה מבורכת על מטופלים מזה אלפי שנים. טיפול בדיקור סיני משפר את בריאותם והרגשתם של מטופלים בריאים ושאינם בריאים כאחד והוא בעל השפעה מיטיבה במיוחד על נשים בהיריון.

ישנם נשים שמדווחות על הרגשה טובה מאוד במהלך ההיריון ואחרות שאינן בנות מזל כמוהן. אולם גם הנשים שעוברות את תקופת ההיריון בקלות מדווחות לעיתים על תחושת עייפות מוגברת, בחילות (בעיקר בתקופת השליש הראשון של ההיריון) שינויים במצבי רוח כאבי גב ועוד. ישנן נשים שמדווחות על תחושות קשות יותר של דאגה, מחשבות טורדניות ואפילו דיכאון. תופעות אלה ואחרות, אף שאינן חריגות עשויות להסב סבל מיותר שניתן לפתור באמצעות הדיקור הסיני.

יתרון גדול של טיפולי דיקור סיני בהיריון על פני שימוש בתרופות טמון בכך שתרופות, כידוע, עשויות להזיק לאם ולתינוק שבדרך. התינוק מושפע מכל חומר שניכנס לגופה של האם ועל כן צריך לנהוג בזהירות מופלגת בנטילת תרופות בתקופה מיוחדת זו. דיקור סיני בהיריון כאמור אינו כולל תופעות לוואי, אינו כרוך בהחדרת חומרים כימיים מיותרים לגוף ועל כן בטוח לשימוש לאישה ההרה ולתינוקה כאחד.

טיפול בבעיה כולה

כאמור, רפואה סינית רואה חשיבות רבה בטיפול בבעיה כולה ולא רק בסימפטומים, ולכן חשוב מאד לשבת עם המטפלים ולאבחן את הבעיה בצורה יסודית. במסגרת הפגישה הראשונה כדי לערוך שיחה עם המטפלים כדי להבין את מקור המחלה.  לפי הרפואה הסינית, שני אנשים שונים לחלוטין יכולים לפתח את אותה המחלה כל אחד מסיבות שונות, ולכן חשוב להבין את הסיבות על מנת להעניק להם טיפולים שונים. אחד מהטיפולים הפופולאריים ביותר הוא טיפול באמצעות דיקור סיני.

האם מרגישים כאבים בזמן דיקור סיני?

דיקור סיני נחשבת לאחת משיטות הטיפול הפופולאריות ביותר ברפואה הסינית. במסגרת הדיקור המטפלים משתמשים במחטים קטנות, כך לא ניתן להרגיש את הדקירה. דיקור סיני משמש לטיפול בבעיות רבות החל מלחץ דם גבוה ועד לכאב ראש. ישנם מקרים בהם דיקור סיני יכול לסייע בשיכוך כאבים ובהפחתת התרופות.

?