שיטה מהפכנית להשתלת שיער בטורקיה

הדרישה הגדולה לביצוע השתלות שיער בטורקיה יצרה שיטת עבודה מהפכנית FUE שזוכה להצלחה עצומה בקרב כל מושתלי השיער. 

השתלת שיער FUE

השיטה המתקדמת ביותר להשתלת שיער מבוצעת בקליניקה של ד”ר אוזגה ארגון בטורקיה. הפעולה מתבצעת תוך שימוש בטכנולוגיה חדשה ופורצת דרך המבטיחה שיער שופע ומלא לאחר כמה חודשים. 

כדי לבצע את ההשתלה, מגלחים את ראשו של המטופל והוא מקבל הרדמה מקומית כך שההליך לא יכאב לו. לאחר מכן בוחנים אילו זקיקי שיער קיימים במיקומים שונים על פני הקרקפת ובודקים את טיבם במיקרוסקופ. 

המטרה היא לשנות את מיקומי הצמיחה בין המיקומים שבהם קיימת צמיחה טבעית למיקומים שבהם היא לא קיימת. כך נוצר מצב חדש שהצמיחה הקיימת ממשיכה ובנוסף לכך מתחילה צמיחה בכל השטחים שבהם מתבצעת ההשתלה. התוצאה הכללית היא צמיחה בכל רחבי הקרקפת.

היתרון הבולט של השתלה זו הוא בעובדה שלאחר ההשתלה לא נותרים סדקים, צלקות או סימנים כלשהם ולכן היא השיטה המועדפת.  

השתלת השיער בפועל 

לאורך השנים בוצעו השתלות השיער בכמה שיטות, אך אין ספק שהשיטה המנצחת היא FUE כיוון שד”ר אוזגה ארגון בוחן באופן מדוקדק את מצב הצמיחה אצל כל לקוח ועל פי מידע זה הוא מתכנן את אופן ההשתלה על פי כיווני הצמיחה.

בשלב שני הוא פותח בעצמו את ערוצי השיער ומחליט מאילו נקודות לשלוף את הזקיקים המתאימים. השליפה היא אקראית, תוך שמירה על היקפי צמיחה נרחבים שנותרים בערוץ כדי לא ליצור קרחות עקב שליפת הזקיקים.

הרופא שהוא גם מנתח פלסטי בהכשרתו המקצועית, מנקב בעצמו את האזורים המיועדים להשתלה ולאחר מכן משתיל את הזקיקים בצורה עדינה אך יציבה כדי שהצמיחה של השיער תשתרש ולא תיתלש.

קליניקת השתלת השיער ממוקמת בתוך בית חולים וזאת במקרה שהלקוח לא יחוש בטוב ורופא של חדר מיון יוכל לטפל בו באופן מידי. לאחר בדיקה מקיפה הוא יאשר או לא יאשר את המשך התהליך. 

השתלת שיער מקצועית 

הרופא בקליניקה זו מבצע את כל הפעולות הנדרשות בעצמו ובאופן מקצועי ביותר. זאת לעומת קליניקות אחרות שבהן מבצעים הליך זה אחים ואחיות או טכנאים שאינם בעלי הכשרה רפואית אלא  סיעודית. זהו נושא מאד בעייתי כיוון שהם אינם בעלי הכשרה לנושא השתלת שיער ועלולים ליצור נזקים בלתי הפיכים.

תוצאות של השתלת שיער 

את התוצאות מתחילים לראות לאחר פרק זמן קצר, השיער מתחיל לצמוח בנקודות מסוימות ולאחר כשמונה חודשים קיימת צמיחה מלאה בכל רחבי הראש. 

אדם שמבצע מהפך בחייו והולך עם שיער מלא ושופע לאחר שבמשך שנים הסתובב עם ראש מגולח עקב שיער שצמח רק במקומות מסוימים, מרגיש שעשה את הדבר החשוב ביותר בחייו בזכות ההשתלה המקצועית של ד”ר אוזגה ארגון בשיטת FUE בטורקיה.

 

?