מקדמי הגנה – הגנה חזקה מפני השמש

הקיץ כבר כאן, הימים הלוהטים כבר איתנו וכמו כל עם ישראל גם אנחנו נבלה את הימים החופשיים בחופי הים, בבריכות ובפארקי המים השונים. רבים נוטים לזלזל בהשפעה שיש לשמש על העור שלנו או על הבריאות הכללית שלנו אבל העובדות מדברות בעד עצמן וחשיפה מוגברת לשמש היא מסוכנת מאוד. מחלות עור רבות, לרבות סרטן העור נגרמות כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש וכדי למנוע את ההשפעה הרעה של השמש ולצמצם את הנזק מומלץ להשתמש באופן קבוע בכל מקדמי הגנה שיכולים לעשות עבורנו הגנה אמיתית.

אפשר להשתזף גם עם מקדמי הגנה

בעיקר הצעירים שבנינו מייחסים חשיבות גדולה למראה שלהם ולצבע העור השזוף שלהם, אבל האמת שאפשר גם לשמור על העור וגם לקבל את הצבע הרצוי. השמש יכולה להיות מסוכנת עבור רבים מאיתנו, מקדמי הגנה לא נועדו כדי לגרום לנו לסבל או למנוע מאיתנו הנאה מלאה בבילוי בחוף הים אלא הם קיימים כדי לספק לנו הגנה ראויה מפני קרני השמש החזקות. שימוש קבוע בתכשירי מקדמי הגנה גם תגרום לכם להגנה מקסימאלית מפני השמש הקופחת על ראשכם וגם לא תמנע מכם להשתזף ולצבוע את עורכם בצבע הרצוי.

לכל אחד מתאים מקדם הגנה אחר

ההבל בין מקדמי הגנה הוא קטן מאוד הן במספרים, הן באיכות והן בהגנה מפני השמש. עם זאת, ישנם סוגים רבים של מקדמי הגנה כאשר לכל מקדם הגנה ישנה השפעה אחרת על העור. ישנם מקדמי הגנה חזקים במיוחד שנועדו עבור אנשים בעלי גוון עור בהיר בעוד ישנם מקדמי הגנה מוחלשים יותר עבור אנשים בעלי עור כהה. גם עבור ילדים ישנם מקדמי הגנה מיוחדים בעוד עבור מבוגרים ישנם סוגים נוספים. המטרה העיקרית היא לברר, לבדוק ולבחור עבורכם את מקדם ההגנה המתאים ביותר כדי לספק לעצמכם הגנה מושלמת מפני השמש.

שמשיה, בגד ים, מטקות ו…מקדם הגנה

יש פריטים שלא נוותר עליהם בשום פנים ואופן כאשר נגיע לחוף הים או לבריכה. בגד ים, כובע, שמשיה, ספר טוב, מטקות, פירות, מים וזו רק רשימה חלקית של דברים שלא יישארו בבית שנצא אל החוף או נגיע לבריכה הסמוכה לביתנו. לרשימה הזו מומלץ, ואף חובה לצרף גם מקדם הגנה כדי לספק לעצמנו הגנה מושלמת מפני קרני השמש ולמנוע מחלות קשות בעתיד.

מקדמי הגנה הם אומנם בגדר המלצה אבל כמו שלא נעסוק בפעילות ספורטיבית דווקא בשעות הצהריים או שלא נצא מחוץ לבית עם חולצה קצרה באמצע החורף כך גם מומלץ ביותר למרוח מקדם הגנה באופן קבוע. אגב, שימוש במקדמי הגנה יעיל מאוד גם במהלך היום יום כאשר אנחנו חושפים לשמש רק את הפנים או את הראש והצוואר. השמש היא נעימה וחמימה במצבים מסוימים אבל היא יכולה גם להיות קטלנית ולכן מקדמי הגנה הם מוצר חובה עבור כולנו.

?