עיסוי קרקפת

עיסוי קרקפת חוויה נעימה במיוחדכל מגע, בכל אזור בגוף, הוא חוויה נעימה במיוחד ודבר שרובנו ככולנו כמהים לו. עיסוי קרקפת מעניק לנו מגע נעים במיוחד באחד האזורים החשובים ביותר בגוף – הקרקפת, הלא היא אותה שכבת עור העוטפת את הגולגולת שלנו ושממנה צומחות השערות.

כמו סוגים רבים אחרים של טיפולים במגע (בסך הכל המציא המין האנושי למעלה ממאה וחמישים שיטות עיסוי שונות), גם עיסוי קרקפת הוא שילוב של עיסוי רפואי עם חווית פנאי מהנה במיוחד, במיוחד כשחווים אותה במתחם פינוקים יפהפה ומרחיב נשימה כמו “גרין ספא”.

סוג טיפול זה אולי אינו מוכר וידוע כמו עיסוי שבדי או אחיו התאילנדי, אבל הוא בהחלט צובר עוד ועוד מעריצים, הן בזכות פריחת הרפואה האלטרנטיבית על כל רבדיה ותחומיה השונים, הן כחלק מהשגשוג בענף המסג’ים והספאים באופן כללי (בזכות עליית רמת החיים והתגברות המודעות לחשיבות השילוב של ימי כיף ופינוק בתוך השגרה הלוחצת), והן בפני עצמו – בחלק מקופות החולים תוכלו לקבל עיסוי קרקפת במסגרת טיפולי הרפואה המשלימה שהן מציעות.

מהו עיסוי קרקפת?

עיסוי קרקפת כשמו כן הוא – עיסוי נמרץ, יסודי ומיומן של אזור הקרקפת. כמובן שחשוב לוודא כי את הטיפול הזה מבצע איש מקצוע מוסמך היודע מה הוא עושה ושיש לו ניסיון עשיר בטיפול בקרקפות – ב”גרין ספא” אתם יכולים להיות רגועים ולדעת כי הפקדתם את ראשכם ואת גופכם בידיים הכי טובות שיש.

העיסוי של אזור הקרקפת מתבצע ברוב רובם של המקרים בעזרת שמן שומשום חם (אך כמובן לא חם מדי), שאת סגולותיו הרפואיות ואת השפעותיו המיטיבות על הנפש גילו ראשונים ההודים, ודרכם התפשטו הידע והשמן רב התועלת בכל רחבי העולם. שמן השומשום מחמם את הקרקפת, מרכך אותה ומשפיע גם על הצ’אקרות ובמיוחד על צ’אקרת העין השלישית הממוקמת במצח בין העיניים ואחראית, בין השאר, על האינטואיציה, השילוב בינה לבין ההיגיון, שחרור מפחדים שונים ועל הזיכרון.

לא רק לשמן השומשום תרומה להצלחת הטיפול ולשדרוג איכות החיים של המטופל אלא גם לתנועות הידיים של המטפל, כמובן. המטפל מעסה את כל אזור הקרקפת בתנועות יסודיות ועדינות, ובכך משפר את זרימת הדם אל הראש (דבר החשוב מאוד לפעילות מוחית תקינה), ומטפל במצבים שבהם עצמות הגולגולת לוחצות על המוח וגורמות לבעיות שונות כתוצאה מכך.

עיסוי קרקפת אפקטיבי במיוחד כנגד מיגרנות – אותה מחלה נפוצה והרסנית המתאפיינת בכאבי ראש עזים שעלולים להימשך גם יומיים שלושה (!) והתוקפת את האדם תמיד בעיתוי הגרוע ביותר האפשרי. טיפול זה מסייע גם לפתור בעיות צוואר שונות, ובכלל, כשם שדיקור סיני בנקודה אחת בגוף מחולל פלאים באזור אחר, כך גם מגע נכון ומקצועי בקרקפת מפוגג כאבים בכל רחבי הגוף.

האם הטיפול מונע נשירת שיער?

יש המאמינים כי עיסוי של אזור הקרקפת מונע נשירת שיער (בעיקר בזכות הזרמת הדם הנמרצת לזקיקי השערות) אולם יש להדגיש כי אף מחקר לא מצא לכך סימוכין. יחד עם זאת, התחושה הנעימה שמעניק טיפול זה (חשבו על חפיפה נעימה במיוחד ודמיינו כיצד ידיים מקצועיות ומיומנות מבצעות זאת) משרה שלווה עמוקה בגוף וידוע כי נשירת שיער נובעת בין השאר מלחץ נפשי.

כך או כך, אחרי הטיפול היסודי לקרקפת ודרכה לראש, וכשאתם משוחררים מדאגות ומלחצים וכל נימי נפשכם מתמלאים נינוחות ורעננות, אתם מוזמנים ליהנות משאר הפינוקים שמציע “גרין ספא“: ארוחות בוקר ואחרות בחצר המשגעת שלנו, סאונות, ג’קוזי תחת כיפת השמיים, מתחמי לאונג’ מהודרים, ועוד ועוד – דרך מצוינת במיוחד לחוות זאת היא ספא לקבוצות, שכן כשחווים את כל הטוב הזה עם עוד חברים ומכרים ההנאה כפולה ומכופלת.

 

?