עיסוי טנטרי

עיסוי טנטרי חוויה לכל החושיםעיסוי טנטרי הוא חוויה לכל החושים שנועדה לעורר את האנרגיה המינית של המטופל או המטופלת, ולאפשר להם להתחבר לגופם – חיבור אמיתי ורב עוצמה. חוויה זו מתבצעת בעירום מלא ובאווירה חושנית להפליא, אולם חשוב להדגיש כי זהו אינו עיסוי אירוטי. ב”גרין ספא” ניתן לבחור בין עיסוי טנטרה ליחידים (ומאחר שמדובר בטיפול בעל אופי אינטימי במיוחד, כמובן שניתן לבחור בין מעסה גבר למעסה אישה – כשבכל מקרה מדובר באנשי מקצוע רבי ניסיון, רגישים וקשובים להפליא) לבין עיסוי זוגי (וכמובן שגם המקבלים אותו בוחרים את מינם של המעסים).

מהי טנטרה?

טנטרה היא מושג בשפת הסנסקריט – אחת מתוך השפות ההודיות הרבות (בהודו ישנן 23 רשמיות ועוד רבות אחרות המדוברות בפועל), ושמנטרות רבות מתוכה משוננות על ידי בני אדם בכל רחבי העולם. הטנטרה מאמינה שלכל דבר יש קשר לכל דבר, שכדאי לנו להרחיב את הגבולות שלנו על מנת ליצור מארג עשיר של קשרים והקשרים שבסופו של דבר יוביל להארה המיוחלת, שהמיניות היא אחד הכוחות רבי העוצמה – ושכדאי מאוד לרתום אותה על מנת ליהנות מצמיחה רוחנית.

הטנטרה היא תפישת עולם עמוקה להפליא, אולם חלק מהמשתמשים במונח מצמצמים אותו ומדגישים אך ורק את העירום או את התעוררות המיניות – עיסוי טנטרי ב”גרין ספא” הוא הרבה יותר מכך וכל מי שחווה אותו יודע כי מדובר בחוויה מכוננת. למעשה, רבים מבין המגיעים אלינו לטיפול זה מספרים כי באו בעקבות המלצה חד משמעית של אלה שכבר נהנו מהטיפול הייחודי ומיהרו לספר לחבריהם.

דרך הטנטרה, כאמור, היא תפישת עולם שלמה שהעלאת האנרגיה המינית היא רק חלק ממנה. הליכה בדרך זו מאפשרת לאדם להסיר שריונות שבהם התעטף שלא לצורך, ומשדרגת תחומים רבים בחייו – מערכות יחסים (לאו דווקא בעלות אופי מיני), דימוי עצמי (ולא רק הפיזי), מציאת שלווה גם ביומיום ההומה, הגעה להגשמה במישורים שונים ועוד.

עיסוי טנטרי – חוויה משחררת ליחידים ולזוגות

לכאורה עיסוי טנטרה לא מתאים לכל אחד, אלא רק לסקרנים ולאמיצים שבינינו – אך בפועל מדובר בחוויה שאין שום סיבה לא לעבור אותה, ודווקא עבור הביישנים והחששנים שבינינו היא עשויה לחולל מפנה ולהעניק איכות חיים חסרת תקדים.

חשוב להדגיש כי עיסוי זה נפתח בשיחת היכרות בין המעסה לאורח/ת. שיחה זו נועדה לפוגג מבוכות, ליצור אווירה נינוחה ולתאם ציפיות. במידה ולא נוצרת אינטראקציה המאפשרת טיפול כה רגיש, יכולים האורחים לבחור טיפולי ספא אחרים הניתנים במתחם.

המעסה גם מדגיש באוזני האורחים כי בכל שלב שהוא, אם הם מרגישים מכל סיבה שהיא שקשה להם להכיל את העיסוי, הם רשאים לבקש כי הוא יופסק, או כי באזורים מסוימים לא יתבצע מגע. עוד חשוב להדגיש כי מטרת עיסוי טנטרה אינה עונג מיני (אם כי המטופלים בהחלט חווים הנאה רבה, ולא מן הנמנע כי יישזרו בה גוונים מיניים).

ליכולת של המטופלים להשתחרר באופן מוחלט תורמים לא רק האמון שנוצר ביניהם לבין המעסים והמקצועיות המרשימה שלהם, אלא גם האווירה בחדר הטיפולים שהופך למעין מקדש.

דרך מומלצת במיוחד ליהנות מהחוויה המרתקת ששמה עיסוי טנטרי היא לעבור אותה בזוג, בפרט במסגרת יום ספא זוגי שכולו פינוקים לפני העיסוי ואחריו. חוויה זוגית שכזו מעצימה לא רק את הדימוי העצמי של כל אחד מבני הזוג בנפרד אלא גם מאפשרת לכל אחד מבני הזוג לראות את היופי הרב שטמון בגופו/ה של בן/בת הזוג, ומעניקה להם הזדמנות נדירה להעצים את האינטימיות ביניהם. האינטימיות הזו באה לידי ביטוי בהמשך יום הפינוק ב”גרין ספא”, ובמקרים רבים ממשיכים בני הזוג לצעוד בדרך הטנטרה גם אחרי שהם חוזרים הביתה – מאושרים ומעונגים.

?