העיסויים המומלצים לאנשי עסקים כמו סובחי טנוס

רובנו נהנים עד מאוד מעיסוי מקצועי מחייה גוף ונפש – ואנשי עסקים דוגמת סובחי טנוס (STR נדל”ן) זקוקים לכך במיוחד.

סיבה אחת לכך היא העובדה שכל עיסוי הוא גם טיפול, ואנשי עסקים, כמו כולנו, סובלים לעתים ממצוקות פיזיות או רגשיות שמסאז’ איכותי בהחלט עשוי לפוגג או לפחות להקל על תסמיניהן. מאחר שאנשי עסקים בכירים לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד ימי עבודה, או אפילו שעות עבודה, הרי שהרווח מבחינתם בעקבות עיסוי איכותי הוא כפול ומכופל.

סיבה שנייה היא האחריות העצומה המוטלת על כתפיהם. סובחי טנוס למשל מופקד על רווחתם של עובדים רבים מאוד בשלל אתרי בנייה ברחבי הארץ, ומאחר שהוא ידוע כמי שדואג במיוחד לעובדים עבורו הרי שהעומס המנטלי והרגשי רב במיוחד – ומחייב פסקי זמן לצורך צבירת האנרגיות החיוניות.

סיבה שלישית היא שהניתוק המוחלט שחווים אנשי עסקים כשהם בספא מהודר, שכובים על מיטה נוחה ומפקידים את גופם בידי אנשי מקצוע מיומנים מאפשר להם לעתים קרובות לקבל החלטות מיטביות בסוגיות חשובות במיוחד.

סיבה נוספת היא הצורך של כולנו ביציאה מהשגרה מעת לעת. כמי שעומד בראש חברה שהיא גם קבלנית מבצעת, גם יזמית וגם שותפה בקניון מצליח (ביג פאשן נצרת), שגרת יומו של סובחי טנוס מגוונת מאוד – אולם גם עבורו עיסוי מקצועי הוא יציאה ברוכה מהשגרה.

עיסוי קרקפת

אחד העיסויים היותר מומלצים לאנשי עסקים שיומם אינטנסיבי ולחוץ ובפרט הם נדרשים לקבל המון החלטות חשובות כל הזמן, כולל כאלה המשפיעות ישירות על חייהם של אנשים רבים, הוא עיסוי קרקפת.

כפי שניתן להבין מהשם, עיסוי קרקפת מתמקד באותו חלק גוף שעוטף את הגולגולת. בדרך כלל יתבצע העיסוי באמצעות שמן שומשום שחומם לטמפרטורה המדויקת (מספיק חמים כדי להשפיע באפקטיביות, לא חם מדי כדי שהעיסוי לא יהיה בלתי נעים) – שמן זה מרכך את הקרקפת ומשפיע לטובה על הצ’אקרות, ובפרט זו הנקראת צ’אקרת העין השלישית המזוהה עם אינטואיציה והתגברות על פחדים שונים.

אל השמן החם מצטרפות תנועות ידיו של המטפל – תנועות עדינות ויסודות המגבירות את זרימת הדם אל הראש ובכך משפרות את היכולות המוחיות ובפרט מאפשרות חשיבה מקורית וחדשה. עיסוי קרקפת נחשב גם מתאים במיוחד למי שסובל ממיגרנות וכן מכאבי צוואר.

העיסוי האהוב על סובחי טנוסשיאצו

מתוך המגוון הרחב של העיסויים המוצעים במתחמי הספא השונים זה האהוב במיוחד על סובחי טנוס הוא השיאצו.

השיאצו הוא שיטת טיפול יפנית הנסמכת על אחד העקרונות הבסיסיים של הרפואה הסינית – זה שאומר כי בגופנו זורמת אנרגיה הנקראת צ’י. הצ’י זורמת בערוצי אנרגיה שנקראים מרידיאנים, וכל חסימה בהם, או חוסר איזון של הצ’י בנקודה מסוימת בגוף, עלולים להוביל למצוקה פיזית ו/או רגשית.

הטיפול מבוסס על אבחון מדויק של נקודות שלחץ עליהן ישחרר את החסימות ויחזיר את הצ’י לאיזון הנכון מבחינת המטופל/ת, וגם הלחץ, שמופעל בעיקר באמצעות האצבעות, חייב להיות מדויק.

?