אירועים בספא

אירועים בספא אפשר גם כאירוע פרטי המתאפיין באינטימיות ונינוחות מרגיעהאם בעבר אירועים פרטיים היו נערכים באולמות אירועים סטנדרטיים למדי, ואירועים עסקיים היו נערכים באחד מחדרי המשרד שניסה לשווא לשוות לעצמו מראה חגיגי, הרי שכיום – עם העלייה ברמת החיים והמודעות לחשיבות הלוקיישן של האירוע, כל אירוע – אנחנו מקיימים אירועים פרטיים ועסקיים בשלל מקומות ייחודיים: מועדוני ביליארד, יקבי בוטיק, חוות מבודדות על פסגות הרים אי שם בגליל העליון, בריכות פרטיות, חדרי VIP במסעדות גורמה – וכמובן שגם ספא הוא מקום מומלץ מאין כמוהו לכל אירוע, פרטי או עסקי.

היתרון העיקרי של ספא כמקום לאירועים הוא האווירה הייחודית השוררת בו – אווירה רגועה ונינוחה במיוחד, דבר יקר ערך במציאות רווית המתח שבה מתנהלים חיי רובנו. יתרון משמעותי וייחודי אחר הוא האפשרות להעניק לאורחי האירוע עיסוי מפנק, מתנה מלבבת במיוחד שרובנו לא זוכים לה ביומיום.

אירועים פרטיים בספא

בספא ניתן לחגוג כל אירוע פרטי שהוא: מסיבות יום הולדת, מסיבת רווקות עליזה בספא, ימי נישואין, מסיבות גירושין, הצעות נישואין, נסיעה לחו”ל לתקופה ממושכת, חזרה מחו”ל לאחר שהות ארוכה ועוד ועוד.

אמגוון טיפולים חבילות ואירועים בספאירוע פרטי בספא מתאפיין באינטימיות אמיתית ונינוחות מרגיעה. אורחי האירוע נהנים מעיסוי מפנק מצוות מסג’יסטים מדופלם וקשוב, במקביל לאורחים האחרים או בנפרד, מגישה חופשית לסאונות השונות ולג’קוזי השוכן תחת כיפת השמיים ומציע טבילה ברוח חופשית ואווירה כפרית אותנטית (בימים קרירים ניתן להשתמש בג’קוזי סגור ומלבב לא פחות) ובחלק מהמקרים גם מטיפול יופי מידיה של קוסמטיקאית מוסמכת – כך שהאורחים יוצאים מהאירוע לא רק מרוצים אלא גם צעירים יותר ועם מראה מחודש ורענן.

כמובן שהאירוע כולל גם ארוחה, שאופיה נקבע בתיאום עם מארגני האירוע, ואם הם חפצים בכך הם יכולים להעניק לאורחיהם גם שי קטן ומרנין בדמות סבוני פילינג מיוחדים.

אירועים עסקיים

ספא הוא לא רק מקום אידיאלי לחגיגות פרטיות מכל הסוגים – אלא גם לאירועים בעלי אופי עסקי, שהרי ידוע כי גוף נינוח ונפש מרוצה הם ערובה לפעילות עסקית מוצלחת במיוחד, כך שמתחם עיסויים, טיפולי יופי ושאר פינוקים הוא מקום אידיאלי לאירועים עסקיים מכל הסוגים: השקות מוצר, סדנאות שונות לצוותי עובדים על מנת להשביח אותם, הרצאה של מומחה אורח מחו”ל בפני צוותי עובדים, מצגת בפני אורחים מחו”ל או מהארץ, כנסים, פעילות קידום מכירות ייחודית וגם ימי ספא לקבוצות עובדים למטרות גיבוש וכיף נכללות בקטגוריה של פעילות עסקית.

החיוך מתחיל להתפשט על פניהם של אורחי האירוע העסקי כבר כשהם מגלים שיש חנייה בשפע. הוא מתרחב עם כניסתם לספא לנוכח האסתטיקה המרשימה שמאפיינת כל פינה וכל פריט במקום, ומתרחב עוד יותר כשמוגשים להם כוסית יין איכותי וכיבוד קל איכותי לא פחות.

בהמשך הם פושטים את החליפות ובגדי העבודה ועוברים לחלוקי רחצה מהודרים ומפנקים ונעלי בית חד פעמיות ונוחות במיוחד (היש תענוג גדול מלהסתובב באמצע יום עבודה בנעלי בית וחלוק?) ובוחרים בעיסוי מפנק מבין שלל אפשרויות: עיסוי ארומתרפיה, איורוודה, שיאצו, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי הוליסטי ועוד.

עיסוי מפנק זה ניתן מידיים מקצועיות ומיומנות במיוחד, ולאחריו ניתן להמשיך את ההרפיה וההתרגעות בסאונה ו/או בג’קוזי. בחלק מהאירועים העסקיים בספא ניתן ליהנות לא רק מעיסוי מפנק אלא גם מטיפול יופי קצר ואפקטיבי המשלים את הטיפול בגוף ומזרים דם חדש לעור הפנים ובכלל.

לאחר מכן חוזרים למלתחות הבוהקות בנקיונן, נהנים ממקלחת חמה ולובשים את הבגדים הרגילים, אך הפינוקים לא נפסקים: ארוחה מושקעת (ובריאה!) היא חלק בלתי נפרד מכל אירוע, ולאחריה – ולאחר שתייה חמה בחצר הירוקה או במתחם לאונג’ מרווח – ניתן להתחיל בפעילות לשמה התכנסו אורחי האירוע, כשכולם רגועים, משוחררים ומאושרים. ההצלחה מובטחת!

?