יום כיף בספא

יום כיף מהווה חלק בלתי נפרד מאיכות חיי העובדים ורווחתם. יום כיף מהווה משאת נפש של תלמידים, של ילדים ושל חיילים. הוא גם חלומם של גמלאים. מי לא אוהב לכייף? יום כיף מתאים ליחידים, לזוגות, למשפחות ולקבוצות.

יום כיף לקבוצות מחייב ארגון והכנה מבעוד מועד, על מנת לנצל אותו במלואו, על מנת להפיק ולמצות את המיטב שבו. ובעיקר- כדי שיהיה ראוי לשמו, להגדרתו ולמטרתו: לעשות כיף, פשוטו כמשמעו.

ביום כיף לקבוצות ניתן לשלב מגוון פעילויות, לרבות ספורט אתגרי, סדנאות, הפעלות, משחקי יצירה ומשחקי חשיבה. יום כיף לקבוצות מאפשר ללכד ולגבש אותן. ניתן לשלב בו טיולים, ברגל, ברכב, על אופניים, על טרקטורונים, על סוסים; לשוט בקייאקים, לגלוש בסנפלינג, לשחק פיינטבול ועוד.

 ביום כיף ניתן לשלב הופעה של קוסם, אמן, זמר, להקה. אפשר לצפות בסרט או בהצגה. וכמובן- לאכול ארוחה טובה, אם במסעדה ועם בחיק הטבע, על האש.

הכי כיף בספא

יש מתחמים שבהם מקבל המושג יום כיף את משמעותו האולטימטיבית. אחד מהם, לדוגמה ואולי אף למופת, הוא באחד ממתחמי הספא היפים, המפנקים והמרהיבים בארץ. קבוצות עשויות למצוא אותו כגן עדן לגוף ולנפש. ניתן ליהנות ממבחר של טיפולי גוף, תפריט עשיר, להירגע מעצם השהייה במקום פסטורלי השופע מים וצמחייה ירוקה.

 זה מכבר מבינים מנהלים את חשיבות הוצאת עובדיהם לימי כיף פעמים אחדות בשנה. הערך המוסף של יום כיף לא יסולא בפז אבל בהחלט ייאמד בכסף (ניתן יהיה להיווכח בכך בעליית התפוקה והפריון לאחר שיבתם של העובדים מיום כיף, שבו מילאו את המצברים שלהם.

יום כיף הוא יום שכל כולו קודש לחוויה. גם מי שיוצאים אליו במתכונת או על תקן של יום גיבוש ודאי ירצו לבסס את חלקה הארי של הפעילות המזומנת בו ליוצאים אליו להנאה צרופה.

יום כיף לקבוצת המשלב ספורט אתגרי עם בילוי בספא מעצים את החוויה של המשתתפים. על אף תכנון מוקדם, מבעוד מועד, של יום כיף רצוי ואפשר להיות גמיש במסגרתו, לזרום עם האנשים ולתת להם תחושה כי מאחר שמדובר בזמן איכות – כלום לא בוער. אין הכרח למהר ו”להספיק”. אפשר, רצוי ומומלץ להידרש אל כל מה שמזמן היום הזה  בחיוך, ברוגע, בשלווה ובהנאה- כל המרכיבים החיוניים והמהותיים של המושג-  יום כיף.

על מנת להפיק את המיטב מהיום הזה מומלץ להסתייע בשירותיה של חברה המתמחה בעריכת ימי כיף לקבוצות ולמשפחות. כאשר היום הזה  מתוכנן היטב יכולים מארגניו להיות סמוכים ובטוחים כי תכנית מסודרת, מובנית, המשלבת גם פעילויות שנועדו להעצים את הלכידות והגיבוש של הקבוצה, יהיה יום כיף שישיג את המטרות שלו.

אסור לוותר על ימי כיף. מכל בחינה שהיא ניתן לראות בהם לא רק הוצאה מוכרת של חברה, של מפעל או של כל ארגון אלא הוצאה כדאית, מועילה ומשתלמת. בילוי נעים!

?